KONTAKT

Alle kundehenvendelser vedr. Ed Sheeran-koncerten skal ske til
edsheeranlive@billetlugen.dk

Har du en artist, som vi skal høre? Kontakt os via denne formular

Nikolaj Thorenfeldt
CEO
nikolaj@smashbangpow.dk

Keith Lemmon
Event Director
keith@smashbangpow.dk

Kasper Bisgaard 
Agent  /   Promoter
kasper@smashbangpow.dk

Tobias Kippenberger
Business Development Manager
tobias@smashbangpow.dk

Luna Balslev
Assistent
luna@smashbangpow.dk

Palle Ehlig-Jensen
Finance & administration manager
palle@smashbangpow.dk

Jens Petersen
Managing Director
jens@smashbangpow.dk

Xenia Grigat
Senior Promoter
xenia@smashbangpow.dk

Katrine Kamp
Promoter Coordinator
katrine@smashbangpow.dk

Lotte van Riel
Promoter Coordinator
lotte@smashbangpow.dk

Emma Hestbæk
Promoter
emma@smashbangpow.dk

Diana Uh
Marketing Coordinator
diana@smashbangpow.dk

Hildur Maral
Marketing Coordinator
hildur@smashbangpow.dk